Partneři

 
Na přelomu roku 2013 a 2014 jsme v interakci s Českým telekomunikačním úřadem (ČTÚ) vytvořili cenovou kalkulačku telekomunikačních služeb KOREKTEL / KALK, která slouží k bezplatnému, objektivnímu a aktualizovanému on-line srovnání tarifů všech operátorů. Kalkulačka byla od počátku tvořena s cílem maximální přehlednosti a jednoduchosti pro uživatele a právoplatně je tak jednou ze dvou akreditovaných cenových kalkulaček na českém telekomunikačním trhu
.

 
Společnost KOREKTEL s.r.o. je oficiálním partnerem fotbalového on-line manažera MIFA, ve kterém její hráči soupeří se skutečnými manažery v národních ligách a evropských pohárech. Ačkoliv produkt MIFA příliš nesouvisí s produktem naší společnosti, jsme na toto partnerství hrdí. Podporujeme rozvoj této hry, která je hráčům k dispozici zdarma. MIFA rozvíjí různorodé dovednosti svých hráčů aniž by si to oni sami uvědomovali. MIFA zároveň spojuje hráče z České a Slovenské republiky. Pokud máte rádi fotbal a chtěli byste si zkusit vybudovat svůj vlastní tým, doporučujeme Vám fotbalový on-line manažer MIFA.

 

Společnost KOREKTEL s.r.o. je podpořena v rámci regionálních individuálních projektů č. CZ.1.04/2.1.00/70.00061 s názvem "Odborné praxe pro mladé do 30 let v Praze," č. CZ.1.04/2.1.00/70.00070 s názvem "Odborné praxe pro mladé do 30 let v Libereckém kraji," č. CZ.1.04/2.1.00/70.00066 s názvem "Odborné praxe pro mladé do 30 let v Olomouckém kraji" a č. CZ.1.04/2.1.00/70.00019 s názvem "Zkušenosti pro Prahu." Tyto projekty jsou v rámci Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost financovány z Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu České republiky, a jsou v nich vyhrazována společensky účelná pracovní místa (SÚPM) či nově vytvořená pracovní místa (NVPM).

 

Zpracovávám...