O nás

Společnost KOREKTEL s.r.o. zahájila svou činnost v lednu 2013 a specializuje se na optimalizace telekomunikačních služeb. Od března 2015 pak rozšířila své portfólio služeb o optimalizace energetických služeb. Oba tyto produkty jsou určeny pro veškeré koncové spotřebitele telekomunikačních, datových a energetických služeb z řad fyzických a právnických osob. Telekomunikační či datovou službou se rozumí používání pevné linky (ISDN, VoIP), mobilního telefonu (volání, sms, web), internetu (adsl, vdsl, Wi-Fi, kabel apod.) a datové televize. Zkušenosti KOREKTEL týmu se opírají o znalosti neveřejných nabídek telekomunikačních a datových poskytovatelů a dodavatelů elektrické energie a zemního plynu, což nám umožňuje provést co nejefektivnější optimalizaci Vašich nákladů na tyto služby. Zaručujeme, že po provedené optimalizaci ušetříte tisíce až desetitisíce korun ročně, které můžete investovat do rodiny a svých koníčků, v případě firem pak do rozvoje Vašeho podnikání. V únoru 2015 jsme prekročili hranici 100 milionů Kč ušetřených našim klientům.

Již samotný název společnosti vyznačuje naše poslání pro boj za korektní telekomunikace a energie, za korektní a etické ceny. Samotné logo v podobě býka pak asociuje sílu v jednání za výhodnější sazby našich klientů.

"BOJUJEME ZA NIŽŠÍ CENY TELEKOMUNIKAČNÍCH A ENERGETICKÝCH SLUŽEB"

Proč využít služeb KOREKTEL týmu?

  • Jsme nezávislí - nejsme finančně vázáni na žádného poskytovatele telekomunikačních  či energetických služeb
  • Jsme zkušení a víme, co Vám můžeme vyjednat či doporučit
  • Nabízíme individuální přístup ke každému klientovi
  • Profesionálně školení poradci
  • Cenově dostupné služby pro všechny
  • Nebudeme Vám nic vnucovat, nic neprodáváme, chceme Vám poradit a ušetřit Vám peníze

Společnost KOREKTEL si je již od svého vzniku vědoma své společenské odpovědnosti. Ve spojitosti se svým posláním a hodnotami tak zdarma optimalizuje telekomunikační služby neziskovým příspěvkovým organizacím angažujícím se v charitativní či sociální problematice. Od prosince 2013 jsme pak v interakci s Českým telekomunikačním úřadem připravili pro širokou veřejnost cenovou kalkulačku telekomunikačních služeb KOREKTEL / KALK, která poskytuje bezplatné, objektivní a aktualizované on-line srovnání cen telekomunikačních služeb pro jednotlivce a domácnosti nebo drobné podnikatele či malé firmy. Každý uživatel si tak prostřednictvím této kalkulačky může zcela zdarma sám navrhnout individuální optimalizaci vlastních využívaných telekomunikačních služeb. Tuto optimalizaci si pak následně může sám provést. Naše kalkulačka zároveň v květnu 2014 obdržela akreditaci od Českého telekomunikačního úřadu. Odkaz na cenovou kalkulačku vidíte na každé stránce v záhlaví a zápatí obrazovky.

"Bezplatná on-line cenová kalkulačka KOREKTEL / KALK"

Zákazník je u nás vždy na prvním místě. Nejedná se o pouhou frázi, což dokládá naše soustředění se na osobní doporučení našich služeb od spokojených zákazníků směrem ke svým příbuzným, známým a přátelům. Proto nás zajímají Vaše podněty, připomínky či stížnosti, které budeme řešit přednostně. K dispozici je tak pro Vás e-mail info@korektel.cz. Případně můžete využít naše dotazové fórum přímo na těchto stránkách.

Ke stažení »

Zpracovávám...