POZOR na falešné poradce vydávající se za společnost KOREKTEL

Upozornění na falešné poradce vydávající se za společnost KOREKTEL
15. 3. 2015

Upozorňujeme, že jsme v posledních pár dnech zjistili několik případů, kdy se neznámé osoby představovaly za společnost KOREKTEL a jednaly jejím jménem ve věci optimalizace telekomunikačních služeb. Tito falešní poradci nemají ve většině případů předem domluvenou schůzku telefonicky, neprokazují se průkazkami společnosti KOREKTEL, nemají k dispozici vizitky ani originální dokumenty společnosti KOREKTEL a obslouženému klientovi ponechávají po optimalizaci pouze příjmový pokladní doklad. Tyto osoby pak vždy vyžadují platbu v hotovosti. Poslední případ falešného poradce byl zjištěn v okrese Praha - Východ poblíž města Říčany.

Vzhledem k tomu, že jsme jediná společnost na trhu, která se zabývá optimalizacemi telekomunikačních služeb, je bohužel naše značka v této činnosti zneužívána. Této situace je nám líto a omlouváme se za ni. Takovémuto neoprávněnému jednání se však bohužel můžeme bránit jen stěží. Aktuálně zjišťujeme bližší popis falešných poradců a zvažujeme předání Policii ČR společně s trestním oznámením na neznámého pachatele tak, aby se dané osoby dopadly a zamezilo se tak jejich dalšímu podvodnému jednání.

Prosíme tak o ostražitost před takovými podvodnými osobami. Poradci společnosti KOREKTEL jsou u klienta vždy předem telefonicky objednáni, jsou vybavení originální průkazkou společnosti, mají k dispozici vizitky, originální orazítkovanou Smlouvu o optimalizaci telekomunikačních služeb, fakturu a dokument Výsledná optimalizace. Veškeré tyto listiny jsou vyhotoveny včetně průklepových papírů žluté, modré popřípadě fialové barvy. V případě uzavření Smlouvy o optimalizaci telekomunikačních služeb pak po Vás náš pracovník nepožaduje peníze v hotovosti.

V případě, že Vás navštívil pracovník společnosti KOREKTEL s.r.o. a na základě výše uvedených informací máte pochybnosti o jeho vystupování, prosíme, zkontaktujte nás.

Děkujeme za pochopení

Váš KOREKTEL tým

Zpracovávám...